fbpx
Barbara Kohlbrenner
Barbara Kohlbrenner – doradca wizerunkowy, coach, stylistka – pomaga budować wizerunek spójny z osobowością i stylem życia.   Oferuje sesje coachingowe oraz metamorfozę, zakupy, przegląd szafy. Wejdź i zbuduj ze mną swój styl! | barbarakohlbrenner.pl

Wizerunek Biznesowy & Szkolenia

Każdy element wyglądu to konkretne informacje, które wysyłamy otoczeniu. W świecie biznesu te informacje są szczególnie istotne, gdyż przekładają się na zarobki, rozwój zawodowy, sukcesy w kontaktach z klientami i współpracownikami. Powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą”, coraz częściej można przekładać na „jak Cię widzą, tak Ci płacą”.

Nieznajomość zasad biznesowego dress code’u może skutkować negatywną opinią na temat Ciebie i Twojej firmy, niezadowoleniem pracodawcy i klientów, utratą szansy na awans. Niezależnie od posiadanych umiejętności zawodowych, możesz być postrzegany jako osoba mniej kompetentna i nieprofesjonalna.

Poznanie w praktyce zasad biznesowego savoir-vivre’u w zakresie stroju i wyglądu zwiększy pewność siebie, wzmocni zawodowy wizerunek i ułatwi budowanie dobrych relacji i zaufania – tak istotnych w dzisiejszym świecie biznesu. Z pewnością wpłynie pozytywnie zarówno na rozwój Twojej firmy, jak i rozwój pracowników.

Uczę budowania
wizerunku biznesowego
„od podszewki”

biurowy dress code szkolenia dla firm Kraków 213

Profesjonalny
wygląd wzbudza
zaufanie i ułatwia
budowanie zawodowych
relacji

W trakcie szkoleń uczę, czym jest biznesowy dress code, przybliżam jego reguły i tajniki. Podpowiadam, jak wyglądać profesjonalnie i niebanalnie – na co dzień w biurze, podczas spotkań z klientami i przy specjalnych okazjach. Dzięki mojemu szkoleniu biznesowy ubiór przestanie kojarzyć się z ograniczającym, sztywnym przebraniem.

Szkolę pracowników firm i międzynarodowych korporacji, przedsiębiorców i przedstawicieli zawodów, w których profesjonalny wygląd odgrywa ważną rolę.

Nie pracuję na gotowych scenariuszach. Każda firma, branża jest inna, dlatego program szkolenia każdorazowo dostosowuję do Klienta. Analizuję potrzeby, specyfikę pracy oraz cele firmy i na tej podstawię tworzę indywidualną ofertę szkolenia.

Szkolenia odbywają się w formie warsztatowej. Pracuję z grupami 10-20 osobowymi. W zajęcia wplatam analizy przypadków, scenki, autorskie ćwiczenia. Bazuję na otwartej wymianie doświadczeń, prowokuję do dyskusji. Priorytetem jest dla mnie miła, przyjazna atmosfera, w jakiej odbywają się zajęcia. Każdy uczestnik otrzymuje ode mnie materiały szkoleniowe.

Szkolenia w formie
warsztatowej

Zobacz program
szkoleń, które
realizowałam

POBIERZ

doradztwo wizerunkowe dla osoby Kraków 878

Zaufali mi:

tvnstyle-logo
denicler-logo
maxfliz-logo
UŚ-logo
marykay-logo
dekorian-logo
ladybusinesspl-logo
zwierciadło-logo